Misjonarze Jezusa Miłosiernego

Rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej.

Jako kapłańska wspólnota Misjonarzy Jezusa Miłosiernego zapraszamy na rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej z całego życia. Prowadząc rekolekcje będziemy w wygłaszanych konferencjach oraz osobistych spotkaniach pomagać WAM - uczestnikom tych rekolekcji dobrze przygotować się do odbycia takiej spowiedzi. Dla każdego uczestnika rekolekcji będzie zarezerwowany czas na jego własną spowiedź generalną. Nikt z nas się nie będzie śpieszył!!!! Będziemy tylko z Wami i dla Was. Codziennie w planie rekolekcji wspólna Msza św., Droga Krzyżowa, Różaniec, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie wiele okazji do osobistych spotkań i rozmów z nami kapłanami. Rekolekcje zakończą się specjalnym nabożeństwem przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie zranień duchowych z przeszłości.

Miejsce rekolekcji- Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny w Gietrzwałdzie.

Terminy rekolekcji:
13-17 lutego 2022
20-24 marca 2022

Rekolekcje zaczynają się pierwszego dnia Mszą św . O godz 18 i kończą obiadem ostatniego dnia.

Koszt rekolekcji: 1400 zł
Cena zawiera nocleg w pokojach dwuosobowych oraz pełne wyżywienie.
Zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłaszający się podają następujące dane: imię i nazwisko, adres, wybrany termin rekolekcji oraz koniecznie nr telefonu kom.
Zgłaszając się na rekolekcje należy również dokonać pełnej wpłaty 1400 zł (z dopiskiem rekolekcje Gietrzwałd i zaznaczeniem terminu wybranych rekolekcji) na konto Fundacji Misjonarze Jezusa Miłosiernego. Dokonanie wpłaty jest dopiero równoznaczne z pełnym potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach.
Nr konta : 91124026141111001021302056