Misjonarze Jezusa Miłosiernego

Pielgrzymka do Rzymu, Trevignano Romano i Manopello1-8 czerwca 2022

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego w dniach 1-8 czerwca organizuje pielgrzymkę do Włoch. W programie udział 3 czerwca w objawieniach Matki Bożej w Trevignano Romano.

Program Pielgrzymki:

1 czerwca 2022 - (środa) - O godz. 8.00 wyjazd z Parkingu dla autobusów w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię i Słowenię. Obiadokolacja i nocleg w Ljubljanie.

2 czerwca 2022 - (I czwartek miesiąca). Po śniadaniu wyjazd. Przejazd przez Słowenię i Włochy. Późnym popołudniem przyjazd na nocleg w Trevignano Romano. Zakwaterowanie w pokojach, Msza św., kolacja i udanie się na zasłużony wypoczynek.

3 czerwca 2022- (I piątek miesiąca) Udział w Objawieniach Matki Bożej na górze Tre Vigne w Trevignano Romano.

4 czerwca 2022- (I sobota miesiąca) Msza św. i po śniadaniu wyjazd do Rzymu. Modlitwa w Bazylice św. Piotra przy relikwiach św. Jana Pawła II. Nawiedzenie Sanktuarium w Tre Fontane, modlitwa przy grocie objawień. Powrót na obiadokolacje do Trevignano Romano.

5 czerwca 2022- (niedziela) Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd do Sanktuarium Boskiego Oblicza w Manopello.  Powrót na obiadokolacje i nocleg w Trevignano Romano.

6 czerwca 2022- (poniedziałek) Po śniadaniu wyjazd na miejsce objawień  Tre Vigne w Trevignano Romano, Msza św. , czas na osobistą modlitwę, wspólny Różaniec, spotkanie z widzącą Gizelą Cardia w jej domu, gdzie rozpoczęły się objawienia. Możliwość osobistej rozmowy z widzącą.

7 czerwca 2022-(wtorek ) Po śniadaniu i Mszy św.  wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocleg w Ljubljanie na terenie Słowenii.

8 czerwca 2022 - ( środa) Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do Krakowa.

Koszt pielgrzymki 3150 zł.

Cena obejmuje :

- przejazd klimatyzowanym autokarem w obie strony

- 2 noclegi w Słowenii w hotelu 3*, w pokojach dwuosobowych z łazienkami

- 5 noclegów we Włoszech w domu pielgrzyma. Pokoje 2,3i 4 osobowe. Część pokoi z łazienkami , część z łazienkami wspólnymi na korytarzu. Nie ma możliwości rezerwacji pokoju 1 osobowego!!!

- 7 śniadań

- 7 obiadokolacji

- ubezpieczenie

Zapisując się podajemy następujące dane:

- imię i nazwisko

- datę urodzenia

- dokładny adres pocztowy

- adres  mailowy

- nr telefonu komórkowego

- nazwę, serię, nr dokumentu tożsamości na jaki będziemy przekraczać granicę oraz datę do jakiej jest ważny.

Przesyłając dane wpisowe równocześnie wpłacamy pełną kwotę 3150 zł na konto Fundacji Misjonarze Jezusa Miłosiernego. Najpierw wysyłamy dane a potem zaraz dokonujemy wpłaty. Nie dokonujemy wpłaty bez wysłania danych potrzebnych do zapisu na listę uczestników. Wpłacając pieniądze zaznaczamy, że jest to wpłata za pielgrzymkę. Dopiero wpłata pieniędzy jest potwierdzeniem wpisu na listę uczestników pielgrzymki!

Dane do wpłaty:

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego

ul. Potoki 16

36-020 Tyczyn

Nr konta: 91124026141111001021302056

Potwierdzenie zapisania na listę uczestników oraz wszystkie dodatkowe informacje na temat pielgrzymki będziemy wysyłać osobom zapisanym dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto fundacji i nie wcześniej niż od 9 maja 2022.