Misjonarze Jezusa Miłosiernego

Pustelnia Tryumfu
Niepokalanego Serca Maryi

Kochani Przyjaciele!

Chcemy kupić dla Matki Bożej Pustelnię Tryumfu Jej Niepokalanego Serca.

Mamy tylko 2 tygodnie, żeby zebrać 3,5 mln złotych.

Maryja sama przez widzącą Gizelę Cardia z Trevignano Romano obiecała,

że na to miejsce będzie przyjeżdżało wiele osób i że będą doświadczać wielu łask.

BARDZO PROSIMY WAS O WSPARCIE

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego

ul. Potoki 16, 36-020 Tyczyn

Nr rachunków, na które można wpłacać:

PL 62 1240 4751 1111 0011 1646 5309

USD 79 1240 4751 1787 0011 0984 9365

EUR 54 1240 4751 1978 0011 0944 2856

Pielgrzymka do Rzymu, Trevignano Romano i Manopello 1-8 października 2022

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego w dniach 1-8 października 2022 zaprasza na pielgrzymkę do Włoch. W programie udział 3 października w objawieniach Matki Bożej w Trevignano Romano.

Program Pielgrzymki:

• 1 październik 2022 - (sobota)- O godz. 8.00 wyjazd z Parkingu dla autobusów w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Przejazd przez Polskę, Czechy Austrię i Słowenię. Obiadokolacja i nocleg w Ljubljanie.
  • 2 październik 2022 - (niedziela). Po śniadaniu wyjazd. Przejazd przez Słowenię i Włochy. Późnym popołudniem przyjazd na nocleg w Trevignano Romano. Zakwaterowanie w pokojach, Msza św., kolacja i udanie się na zasłużony wypoczynek.
  • 3 październik 2022 - (poniedziałek) Udział w Objawieniach Matki Bożej na górze Tre Vigne w Trevignano Romano.
  • 4 październik 2022 - (wtorek) Msza św. i po śniadaniu wyjazd do Rzymu. Modlitwa w Bazylice św. Piotra przy relikwiach św. Jana Pawła II. Nawiedzenie Sanktuarium w Tre Fontane, modlitwa przy grocie objawień. Powrót na obiadokolacje do Trevignano Romano.
  • 5 październik 2022 - (środa) Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd do Sanktuarium Boskiego Oblicza w Manopello. Powrót na obiadokolacje i nocleg w Trevignano Romano.
  • 6 październik 2022 - (czwartek) Po śniadaniu wyjazd na miejsce objawień Tre Vigne w Trevignano Romano, Msza św. , czas na osobistą modlitwę, wspólny Różaniec, spotkanie z widzącą Gizelą Cardia w jej domu, gdzie rozpoczęły się objawienia. Możliwość osobistej rozmowy z widzącą, przekazania jej próśb i intencji.
  • 7 październik 2022 - (piątek) Po śniadaniu i Mszy św. wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocleg w Ljubljanie na terenie Słowenii.
  • 8 październik 2022 - (sobota) Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. W późnych godzinach wieczornych przyjazd do Krakowa.

Koszt pielgrzymki: 3450 zł.

Cena obejmuje:

- przejazd klimatyzowanym autokarem w obie strony
- 2 noclegi w Słowenii w hotelu 3 *, w pokojach dwuosobowych z łazienkami
- 5 noclegów we Włoszech w domu pielgrzyma. Pokoje 2,3i 4 osobowe. Część pokoi z łazienkami, część z łazienkami wspólnymi na korytarzu. Nie ma możliwości rezerwacji pokoju 1 osobowego!!!
- 7 śniadań
- 7 obiadokolacji
- ubezpieczenie

Zapisując się podajemy następujące dane:

- imię i nazwisko
- datę urodzenia
- dokładny adres pocztowy
- adres mailowy
- nr telefonu komórkowego
- nazwę, serię, nr dokumentu tożsamości na jaki będziemy przekraczać granicę oraz datę do jakiej jest ważny

Przesyłając dane wpisowe równocześnie wpłacamy pełną kwotę 3450 zł na konto Fundacji Misjonarze Jezusa Miłosiernego. Wysyłając dane równocześnie dokonujemy wpłaty pieniędzy. Nie dokonujemy wpłaty bez wysłania danych potrzebnych do zapisu na listę uczestników. Wpłacając pieniądze zaznaczamy, że jest to wpłata za pielgrzymkę. Dopiero wpłata pieniędzy jest potwierdzeniem wpisu na listę uczestników pielgrzymki!

Dane do wpłaty:

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego
ul. Potoki 16, 36-020 Tyczyn
Nr konta : 91124026141111001021302056

Potwierdzenie zapisania na listę uczestników oraz wszystkie dodatkowe informacje na temat pielgrzymki będziemy wysyłać osobom zapisanym dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto fundacji !!! Wpłatę dokonujemy od razu nie czekając na żadne potwierdzenia zapisu!!! Jeśliby nie było na liście wolnych miejsc to zaraz o tym poinformujemy i dokonamy zwrotu pieniędzy.