Misjonarze Jezusa Miłosiernego

Rekolekcje wielkopostne z mistyczką i stygmatyczką Gizelą Cardia 1-8 marca 2023

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego w dniach 1-8 marca zaprasza na pielgrzymkę do Włoch.  Pielgrzymka jest połączona z rekolekcjami wielkopostnymi, które przeżywać będziemy w Trevignano Romano razem z mistyczką i stygmatyczką Gizelą Cardia.

Temat rekolekcji: Maryja Współodkupicielka świata - Matka ratująca swoje dzieci.

Rekolekcje głosi ks. dr Grzegorz Bliźniak.

Program Rekolekcji:

• 1 marca 2023 - (środa)- O godz. 8.00 wyjazd z Parkingu dla autobusów w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię i Słowenię. Obiadokolacja i nocleg w Ljubljanie.
  • 2 marca 2023- (czwartek). Po śniadaniu wyjazd. Przejazd przez Słowenię i Włochy. Późnym popołudniem przyjazd na nocleg w Trevignano Romano. Zakwaterowanie w pokojach, Msza św. z nauką rekolekcyjną, kolacja i udanie się na zasłużony wypoczynek.
  • 3 marca 2023- (piątek) Msza św. z nauką rekolekcyjną, udział w Objawieniach Matki Bożej na górze Tre Vigne w Trevignano Romano. Wieczorem konferencja rekolekcyjna połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  • 4 marca 2023- (sobota) Msza św.  z nauką rekolekcyjną. Po śniadaniu wyjazd do Rzymu. Modlitwa w Bazylice św. Piotra przy relikwiach św. Jana Pawła II i przy grobie Papieża Benedykta XVI. Wieczorem konferencja rekolekcyjna z udziałem mistyczki Gizeli Cardia. Po konferencji Gizela da świadectwo swojej duchowej relacji z Panem Jezusem.
  • 5 marca 2023- (niedziela) Mszy św. z nauką rekolekcyjną. Nawiedzenie miejsca objawień Matki Bożej w Tre Fontane. Spotkanie z widzącą Gizelą Cardia w jej domu, gdzie rozpoczęły się objawienia. Wieczorem konferencja rekolekcyjna połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  • 6 marca 2023- (poniedziałek) Po śniadaniu wyjazd do Manopello. Msza św. z nauką rekolekcyjną w Sanktuarium Boskiego Oblicza w Manopello. Powrót na kolację.
  • 7 marca 2023-(wtorek) Po śniadaniu i Mszy św.  wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocleg w Ljubljanie na terenie Słowenii.
  • 8 marca 2023 - (środa) Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd do Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. W późnych godzinach wieczornych przyjazd do Krakowa.

Koszt pielgrzymki 3950 zł.

Cena obejmuje :

• przejazd klimatyzowanym autokarem w obie strony
  • 2 noclegi w Słowenii w hotelu 3 *, w pokojach dwuosobowych z łazienkami
  • 5 noclegów we Włoszech w domu pielgrzyma. Pokoje 2,3 i 4 osobowe. Część pokoi z łazienkami , część z łazienkami wspólnymi na korytarzu. Nie ma możliwości rezerwacji pokoju 1 osobowego!!!
  • 7 śniadań
  • 7 obiadokolacji
  • ubezpieczenie

Zapisując się podajemy następujące dane:

• imię i nazwisko
  • datę urodzenia
  • dokładny adres pocztowy
  • adres  mailowy
  • nr telefonu komórkowego
  • nazwę, serię, nr dokumentu tożsamości na jaki będziemy przekraczać granicę oraz datę do jakiej jest ważny

Przesyłając dane wpisowe równocześnie wpłacamy pełną kwotę 3950 zł na konto Fundacji Misjonarze Jezusa Miłosiernego. Wysyłając dane równocześnie dokonujemy wpłaty pieniędzy. Nie dokonujemy wpłaty bez wysłania danych potrzebnych do zapisu na listę uczestników. Wpłacając pieniądze zaznaczamy, że jest to wpłata za pielgrzymkę. Dopiero wpłata pieniędzy jest potwierdzeniem wpisu na listę uczestników pielgrzymki!

Dane do wpłaty:

Fundacja Misjonarze Jezusa Miłosiernego

Potoki 16, 36-020 Tyczyn

Nr konta : 91124026141111001021302056

Potwierdzenie zapisania na listę uczestników oraz wszystkie dodatkowe informacje na temat pielgrzymki będziemy wysyłać osobom zapisanym dopiero po otrzymaniu wpłaty na konto fundacji !!! Wpłatę dokonujemy od razu nie czekając na żadne potwierdzenia zapisu!!! Jeśliby nie było na liście wolnych miejsc to zaraz o tym poinformujemy i dokonamy zwrotu pieniędzy.